Komory dynamicznych zmian klimatycznych MKFT, z kontrolą wilgotności
Treść:
1
Numer produktu:
4705672
Informacje dot. produktu "Komory dynamicznych zmian klimatycznych MKFT, z kontrolą wilgotności"
Komory środowiskowe są idealne do testowania materiałów w warunkach dynamicznych. Standardowe prędkości szybkiej zmiany temperatury wynoszące ok. 5 K/min umożliwiają przeprowadzanie testów zgodnych z normami.
Modele o napięciu znamionowym 480 V są wyposażone w przetwornicę napięcia i częstotliwości.
- Jednorodne warunki klimatyczne dzięki technologii komory wstępnego nagrzewania APT.line
- Sterownik z ekranem dotykowym z programowaniem czasowym i programowaniem w czasie rzeczywistym
- Wewnętrzny rejestrator danych, wartości pomiarowe mogą być odczytywane przez USB
- Programowalna ochrona przed kondensacją
- System rozwiązywania problemów z alarmami wizualnymi i dźwiękowymi
- Bezfreonowy czynnik chłodniczy R-452A
- Podgrzewane okno podglądu z oświetleniem wewnętrznym LED
- 1 stojak ze stali nierdzewnej
- Regulacja wilgotności z pojemnościowym czujnikiem wilgotności i responsywnym nawilżaniem parowym
- Automatyczne zarządzanie wodą i ściekami
- Zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 20 l
- 4 styki przekaźnika zerowego napięcia
- Bezfreonowy czynnik chłodniczy R-452A i R-23
Modele o napięciu znamionowym 480 V są wyposażone w przetwornicę napięcia i częstotliwości.
| Ciężar: | 579 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 443 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 925 mm |
| Maks. Napięcie: | 480 V |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Maks. wilgotność względna: | 98 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. wilgotność względna: | 10 % |
| Moc znamionowa: | 6 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9020-0361 |
| Pojemność nominalna: | 228 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,1 ... 0,5 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 735 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1115 mm |
| Temperatura: | -70 ... 180 °C |
| Temperatura min.: | -70 °C |
| Typ: | MKFT 240 |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 41104506 |
| Wilgotność względna: | 10 ... 98 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 735 x 443 x 700 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,115 x 925 x 1,940 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 700 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1940 mm |
| Zasilanie: | 480 V, 60 Hz |
| Z kontrolą CO₂: | Nie |