Komory dynamicznych zmian klimatycznych MKF, z kontrolą wilgotności
Treść:
1
Numer produktu:
4685704
Informacje dot. produktu "Komory dynamicznych zmian klimatycznych MKF, z kontrolą wilgotności"
Komory środowiskowe są idealne do testowania materiałów w warunkach dynamicznych. Standardowe prędkości szybkiej zmiany temperatury wynoszące ok. 5 K/min umożliwiają przeprowadzanie testów zgodnych z normami.
Modele o napięciu znamionowym 480 V są wyposażone w przetwornicę napięcia i częstotliwości.
- Jednorodne warunki klimatyczne dzięki technologii komory wstępnego nagrzewania APT.line
- Sterownik z ekranem dotykowym z programowaniem czasowym i programowaniem w czasie rzeczywistym
- Wewnętrzny rejestrator danych, wartości pomiarowe mogą być odczytywane przez USB
- Programowalna ochrona przed kondensacją
- System rozwiązywania problemów z alarmami wizualnymi i dźwiękowymi
- Bezfreonowy czynnik chłodniczy R-452A
- Podgrzewane okno podglądu z oświetleniem wewnętrznym LED
- 1 stojak ze stali nierdzewnej
- Regulacja wilgotności z pojemnościowym czujnikiem wilgotności i responsywnym nawilżaniem parowym
- Automatyczne zarządzanie wodą i ściekami
- Zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 20 l
- 4 styki przekaźnika zerowego napięcia
- Bezfreonowy czynnik chłodniczy R-452A
Modele o napięciu znamionowym 480 V są wyposażone w przetwornicę napięcia i częstotliwości.
| Ciężar: | 432 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 810 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 1400 mm |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Maks. wilgotność względna: | 98 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. wilgotność względna: | 10 % |
| Moc znamionowa: | 8 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9020-0408 |
| Pojemność nominalna: | 417 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,1 ... 0,5 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 735 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1115 mm |
| Temperatura: | -40 ... 180 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | MKF 400 |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 41104506 |
| Wilgotność względna: | 10 ... 98 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 735 x 810 x 700 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,115 x 1,400 x 1,710 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 700 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1710 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE, 50 Hz |
| Z kontrolą CO₂: | Nie |