Komory do sterylizacji światłem UV
Treść:
1
Numer produktu:
4670734
Informacje dot. produktu "Komory do sterylizacji światłem UV"
Komory do sterylizacji światłem UV zapewniają wygodną przestrzeń do przygotowywania reakcji PCR w środowisku wolnym od kwasów nukleinowych, zapobiegając zanieczyszczeniu reakcji.
Jako efektywna i niedroga alternatywa do pomieszczeń cleanroom, wydajne lampy UV w komorze denaturują kwasy nukleinowe w czasie od 5 do 30 minut, uniemożliwiając ich amplifikacje. Komory posiadają system bezpieczeństwa zapobiegający narażeniu użytkownika na promieniowanie UV. Lampy UV kontrolowane są minutnikiem, posiadają dodatkowy, zintegrowany z drzwiami komory, wyłącznik odłączający je w przypadku otwarcia.
Jako efektywna i niedroga alternatywa do pomieszczeń cleanroom, wydajne lampy UV w komorze denaturują kwasy nukleinowe w czasie od 5 do 30 minut, uniemożliwiając ich amplifikacje. Komory posiadają system bezpieczeństwa zapobiegający narażeniu użytkownika na promieniowanie UV. Lampy UV kontrolowane są minutnikiem, posiadają dodatkowy, zintegrowany z drzwiami komory, wyłącznik odłączający je w przypadku otwarcia.
| Ciężar: | 14.6 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 390 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | CSL-UVCABMIDI |
| Szerokość wewnętrzna: | 530 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Typ: | MIDI |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 530 x 390 x 425 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 580 x 420 x 620 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 425 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 620 mm |
| Zasilanie: | 230 V |