Komory do spryskiwania płytek, z wentylatorem
Bionis SAS
Treść:
1
Numer produktu:
9020031
Informacje dot. produktu "Komory do spryskiwania płytek, z wentylatorem"
Do spryskiwania płytek TLC agresywnymi roztworami. Obudowa wykonana z kwasoodpornego PCW.
Do płytek o wymiarach maksymalnie 200 x 200 mm. Cichy wentylator wywiewny ma wydajność 400 m3/h. Rura wyciągowa jest skierowana do góry i może być podłączona do przewodu odprowadzającego NW 100. Kropelki odczynnika są zbierane na oddzielnej tacy. Wymiary (szer. x gł. x wys.) 620 x 610 x 580 mm.
Do płytek o wymiarach maksymalnie 200 x 200 mm. Cichy wentylator wywiewny ma wydajność 400 m3/h. Rura wyciągowa jest skierowana do góry i może być podłączona do przewodu odprowadzającego NW 100. Kropelki odczynnika są zbierane na oddzielnej tacy. Wymiary (szer. x gł. x wys.) 620 x 610 x 580 mm.
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 610 mm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | BS124.105 |
| Szerokość: | 620 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 620 x 610 x 580 mm |
| Wysokość: | 580 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 60 Hz |