Komora przepływowa do homogenizatorów ultradźwiękowych SONOPULS, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
9650269
Informacje dot. produktu "Komora przepływowa do homogenizatorów ultradźwiękowych SONOPULS, stal nierdzewna"
Wykonane ze stali nierdzewnej, szczelne, pozbawione wibracji naczynie reakcyjne z płaszczem chłodzącym. Do bezpośredniego wzmacniania ultradźwiękowego. Do podłączenia do SH 70 G lub SH 213 G z TT 13. Wydajność do 30 l/h.
| Maks. pojemność: | 25 ml |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 3608 |
| Odpowiednie dla: | 2070.2/2200.2/4100/4200 |
| Pojemność: | 25 ml |
| Typ: | DG 4 G |
| Typ naczynia do sonikacji: | Naczynie przepływowe z płaszczem chłodzącym |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Ø wewnętrzna: | 32 mm |