Komora bezpieczeństwa mikrobiologicznego, klasa II typ Airstream®
Treść:
1
Numer produktu:
4658786
Informacje dot. produktu "Komora bezpieczeństwa mikrobiologicznego, klasa II typ Airstream® "
- Klasa II wg DIN 12469
- Ergonomicznie ustawione pod kątem i bezramowe skrzydło przednie
- Duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy i ergonomiczny panel dotykowy
- Ścianki boczne ze szkła hartowanego (seria S ze ściankami bocznymi ze stali nierdzewnej)
- Konstrukcja potrójnych ścianek Esco z podciśnieniem zapobiega możliwości zanieczyszczenia przez nieszczelności
- Powłoka antybakteryjna ISOCIDE™ na wszystkich malowanych powierzchniach minimalizuje zanieczyszczenia
- Tryb szybkiego startu
- Mikroprocesor Sentinel utrzymuje stałą prędkość dmuchawy
- Port interfejsu szeregowego RS232
- Więcej opcji na życzenie, np. filtr wstępny w gnieździe wlotowym
Warianty modelu:
Model typu E i S: Pojedynczy filtr ULPA/H14
Model typu G: Podwójny filtr ULPA/H14
Opcje na życzenie:
Gniazdo elektryczne, statyw podporowy, filtr wstępny, uchwyt serwisowy, lampa UV, IV bar, jednoczęściowa powierzchnia robocza do testów serii E, IQ/OQ lub KI DISCUS
Prosimy zamawiać statyw podporowy oddzielnie.
.
| Ciężar: | 346 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 580 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 810 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 220 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 2010657 |
| Oświetlenie: | LED |
| Poziom hałasu: | 55.7 db(A) |
| Szerokość wewnętrzna: | 1830 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1950 mm |
| Typ: | AC2-6E8 |
| UNSPSC: | 41103517 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,830 x 580 x 660 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,950 x 810 x 1,400 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 660 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1400 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |