Kombinowane elektrody redox
Treść:
1
Numer produktu:
6252856
Informacje dot. produktu "Kombinowane elektrody redox"
DMi140-SC: pierścieniowa, kombinowana elektroda redoks platynowa. Do miareczkowania ze zmianą wartości pH, np. utleniania nadmanganianem potasu, oznaczania miedzi z jodem, wstecznego miareczkowania tiosiarczanem. Z zakrętką S12 i systemem odniesienia ARGENTHAL™. Funkcją Plug & Play.
DMi141-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda srebrna do miareczkowania argentometrycznego, oznaczania halogenków, siarczków i merkaptanów w mediach wodnych. Nadaje się również do oznaczania zawartości soli i srebra. Z zakrętką S12 i systemem referencyjnym ARGENTHAL™. Funkcją Plug & Play.
DM143-SC: Podwójna platynowa elektroda pinowa do miareczkowania elektrochemicznego, np. oznaczania wody metodą Karla Fischera, oznaczania liczby bromu i oznaczania dwutlenku siarki w mediach wodnych. Z zakrętką S7 i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi144-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda redoks platynowa. Do miareczkowania ze zmianą wartości pH, specjalnie zaprojektowana do oznaczania ChZT za pomocą stojaka Rondo 20 ChZT. Z funkcją Plug & Play i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi145-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda srebrna do miareczkowania argentometrycznego, oznaczania halogenków, siarczków i merkaptanów w środowisku wodnym. Nadaje się również do oznaczania zawartości soli i srebra. Z funkcją Plug & Play i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi148-SC: Kombinowana elektroda pierścieniowa srebrna do miareczkowania argentometrycznego bez zmiany wartości pH. Do oznaczania zawartości halogenków, cyjanków, siarczków i merkaptanów w oleju mineralnym i bioetanolu.
DMi141-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda srebrna do miareczkowania argentometrycznego, oznaczania halogenków, siarczków i merkaptanów w mediach wodnych. Nadaje się również do oznaczania zawartości soli i srebra. Z zakrętką S12 i systemem referencyjnym ARGENTHAL™. Funkcją Plug & Play.
DM143-SC: Podwójna platynowa elektroda pinowa do miareczkowania elektrochemicznego, np. oznaczania wody metodą Karla Fischera, oznaczania liczby bromu i oznaczania dwutlenku siarki w mediach wodnych. Z zakrętką S7 i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi144-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda redoks platynowa. Do miareczkowania ze zmianą wartości pH, specjalnie zaprojektowana do oznaczania ChZT za pomocą stojaka Rondo 20 ChZT. Z funkcją Plug & Play i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi145-SC: Kombinowana, pierścieniowa elektroda srebrna do miareczkowania argentometrycznego, oznaczania halogenków, siarczków i merkaptanów w środowisku wodnym. Nadaje się również do oznaczania zawartości soli i srebra. Z funkcją Plug & Play i systemem referencyjnym ARGENTHAL™.
DMi148-SC: Kombinowana elektroda pierścieniowa srebrna do miareczkowania argentometrycznego bez zmiany wartości pH. Do oznaczania zawartości halogenków, cyjanków, siarczków i merkaptanów w oleju mineralnym i bioetanolu.
| Czujnik kształtu: | Pierścień |
|---|---|
| Czujnik materiału: | Srebrny |
| Długość wału: | 149.5 mm |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | 51109530 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | DMi141-SC |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S12 |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |