Kombinowane elektrody redox InLab®
Treść:
1
Numer produktu:
9041543
Informacje dot. produktu "Kombinowane elektrody redox InLab®"
Elektrody kombinowane Redox do pomiaru potencjału utleniania/redukcji w roztworach wodnych.Sygnał jest generowany na powierzchni elektrody wskaźnikowej przez wymianę elektronów z układem utleniania/redukcji mierzonego medium.Bez czujnika temperatury. Pierścień zamykający Safelock™ pozwala w łatwy sposób uzupełnić elektrolit odniesienia oraz zapewnia całkowitą szczelność układu po jego zamknięciu.Do stosowania z szeroką gamą przyrządów pomiarowych.
InLab® Redox: Do zastosowań ogólnych. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Pro:Do emulsji, analizy ścieków i ogólnego zastosowania. Z ruchomym szlifowanym złączem i platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox L:Dla dużych próbek. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Au:Kombinowana elektroda redoks ze złotą pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Ag:Kombinowana elektroda redoks ze srebrną pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Micro:Dla małych próbek. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
Kabel należy zamawiać osobno.
InLab® Redox: Do zastosowań ogólnych. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Pro:Do emulsji, analizy ścieków i ogólnego zastosowania. Z ruchomym szlifowanym złączem i platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox L:Dla dużych próbek. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Au:Kombinowana elektroda redoks ze złotą pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Ag:Kombinowana elektroda redoks ze srebrną pierścieniową elektrodą wskaźnikową
InLab®Redox Micro:Dla małych próbek. Z platynową pierścieniową elektrodą wskaźnikową
Kabel należy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp.: | 0 ... 100°C |
| Złącze: | S7 |
| System odniesienia: Elektrolit: | Ag/AgCl 3 mol/l KCl (InLab® Ag: 1 mol/l KNO3) |
| Typ złącza: | Ceramika |
| Materiał trzonu: | Szkło |
| Czujnik kształtu: | Pierścień |
|---|---|
| Czujnik materiału: | Platynowy |
| Długość wału: | 100 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Membrana: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | 51343203 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab﹤sup﹥®﹤/sup﹥ Redox Micro |
| UNSPSC: | 41-11-56-08 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 6 mm |