Kolumny kapilarne SolGel-Wax
Treść:
1
Numer produktu:
6225943
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne SolGel-Wax"
Glikol polietylenowy (PEG) w matrycy SolGel. Odpowiedni zamiennik dla: DB-Wax, Rtx- Wax, Stabilwax, HP20M, HP-Wax, HP-INNOWax, Supelcowax-10, AT-Wax, Nukol, CP, Wax 52CB, VB-WAX, ZB-WAX.
- Solidna kolumna wysokotemperaturowa.
- Faza polarna
- Niski poziom zanieczyszczeń i obojętność
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.25 µm |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 260 °C |
| Numer artykułu producenta: | 054796 |
| Polaryzacja: | Polarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 280 °C |
| UNSPSC: | 41-12-17-09 |
| Ø wewnętrzna: | 0.25 mm |