Kolumny kapilarne, Optima® WAX
Treść:
1
Numer produktu:
4003174
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, Optima® WAX"
Glikol polietylenowy 2000 Da
USP G16.
Faza polarna.
Polecana do analizy rozpuszczalników i alkoholi.
Odpowiednia do roztworów wodnych.
Fazy podobne: Premabond® CW 20 M , DB-Wax, Supelcowax, HP-Wax, HP-INNOWAX, Rtx-Wax, CP-Wax 52 CB, Stabilwax, 007-CW, BP20, AT-Wax, ZB-Wax.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 240 °C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 250 °C.
Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 mm maks. temp. wynoszą odpowiednio 220 i 240 °C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
USP G16.
Faza polarna.
Polecana do analizy rozpuszczalników i alkoholi.
Odpowiednia do roztworów wodnych.
Fazy podobne: Premabond® CW 20 M , DB-Wax, Supelcowax, HP-Wax, HP-INNOWAX, Rtx-Wax, CP-Wax 52 CB, Stabilwax, 007-CW, BP20, AT-Wax, ZB-Wax.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 240 °C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 250 °C.
Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 mm maks. temp. wynoszą odpowiednio 220 i 240 °C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 2.00 µm |
| Klasyfikacja USP: | G16 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 220 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726548.30 |
| Polaryzacja: | Polarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 240 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.53 mm |