Kolumny kapilarne, Optima® 624
Treść:
1
Numer produktu:
4003220
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, Optima® 624"
6% cyjanopropylo-fenylo - 94% dimetylopolisiloksan.
USP G43.
Faza średniopolarna.
Zalecana do analizy zanieczyszczeń środowiska.
Fazy podobne: HP-624, HP-VOC, DB-624, DB-VRX, SPB-624, CP-624, Rtx-624, Rtx-Volatiles, 007-624, BP624, VOCOL.
Maks. temp. przy pracy izotermicznej: 280°C.
Maks. temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 300°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
USP G43.
Faza średniopolarna.
Zalecana do analizy zanieczyszczeń środowiska.
Fazy podobne: HP-624, HP-VOC, DB-624, DB-VRX, SPB-624, CP-624, Rtx-624, Rtx-Volatiles, 007-624, BP624, VOCOL.
Maks. temp. przy pracy izotermicznej: 280°C.
Maks. temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 300°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 25 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 3.0 µm |
| Klasyfikacja USP: | G43 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 280 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726789.25 |
| Polaryzacja: | Średniopolara |
| Program maksymalnej temperatury: | 300 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.53 mm |