Kolumny kapilarne, Optima® 5 Amine GC, do rozdzielania amin
Treść:
1
Numer produktu:
4003123
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, Optima® 5 Amine GC, do rozdzielania amin"
Specjanie deaktywowana, do analizy wielofunkcyjnych amin, takich jak etanoloaminy, aminodiole i podobne związki, które są ważnymi materiałami wyjściowymi w przemyśle chemicznym i wykazują silne ogonowanie podczas analizy przy użyciu standardowo deaktywowanych kolumn. Fazy podobne: Rtx-5 Amine, PTA-5. USP G27, G36. Zwiększona liniowość analiz aktywnych składników na poziomie śladów; nie występuje sorpcja amin alifatycznych i aromatycznych przy stężeniu 100 pg/pik. Testowana za pomocą mieszaniny Optima® Amine, która oprócz innych zawiera także dietanoloaminę, propanol-pirydynę (ta mieszanina jest dostarczana z każdą kolumną). Maksymalna tamp. przy pracy izotermicznej wynosi 300°C. Maksymalna temp. dla krótkiej izotermy przy programowaniu temp. wynosi 320°C.
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 1.00 µm |
| Klasyfikacja USP: | G27, G36 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 300 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726358.30 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 320 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.25 mm |