Kolumny kapilarne, Optima® 225
Treść:
1
Numer produktu:
4003118
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, Optima® 225"
50% cjanopropylometylo - 50% fenylometylopolisiloksan.
USP G7, G19.
Faza polarna.
Polecana do analizy kwasów tłuszczowych.
Fazy podobne: DB-225, HP-225, OV-225, Rtx-225, CP-Sil 43, 007-225, BP225.
Maks. temp. przy pracy izotermicznej: 260°C.
Maks. temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 280°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
USP G7, G19.
Faza polarna.
Polecana do analizy kwasów tłuszczowych.
Fazy podobne: DB-225, HP-225, OV-225, Rtx-225, CP-Sil 43, 007-225, BP225.
Maks. temp. przy pracy izotermicznej: 260°C.
Maks. temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 280°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 50 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.25 µm |
| Klasyfikacja USP: | G7,G19 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 260 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726352.50 |
| Polaryzacja: | Średniopolara |
| Program maksymalnej temperatury: | 280 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.32 mm |