Kolumny kapilarne, Optima® 17
Treść:
1
Numer produktu:
4003026
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, Optima® 17"
Fenylometylopolisiloksan (50% fenylu)
USP G3.
Faza średniopolarna, przydatna do wykonywania analiz w wyższych temp.: steroidów, pestycydów, leków.
Podobne fazy: OV-17, DB-17, HP50+, HP17, SPB-50, SP-2250, Rtx-50, CP-Sil 24 CB, 007-17, ZB50.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 320°C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 340°C.
Dla kolumn o śred. wewn. 0.53 mm maks. temp. wynoszą odpowiednio: 300 i 320°C.
Istnieje mozliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
USP G3.
Faza średniopolarna, przydatna do wykonywania analiz w wyższych temp.: steroidów, pestycydów, leków.
Podobne fazy: OV-17, DB-17, HP50+, HP17, SPB-50, SP-2250, Rtx-50, CP-Sil 24 CB, 007-17, ZB50.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 320°C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 340°C.
Dla kolumn o śred. wewn. 0.53 mm maks. temp. wynoszą odpowiednio: 300 i 320°C.
Istnieje mozliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
| Długość: | 25 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.25 µm |
| Klasyfikacja USP: | G3 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 300 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726022.25 |
| Polaryzacja: | Średniopolara |
| Program maksymalnej temperatury: | 320 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.25 mm |