Kolumny kapilarne, OPTIMA® 5
Treść:
1
Numer produktu:
4003155
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, OPTIMA® 5"
5% fenylo - 95% dimetylopolisiloksan.
USP G27, G36. Niepolarna standardowa faza z dużym zakresem zastosowań. Podobne fazy: Permabond® SE-52 , SE-54, SE-52, DB-5, HP-5, SPB-5, CP-Sil 8, Rtx-5, 007-5, BP5, MDN-5, AT-5, ZB-5. Dla kolumn o śred. wewn. od 0,1 do 0,32 mm z filmem < 3 µm maksymalna temp. pracy izotermicznej wynosi 340°C, a maksymalna temp. krótkiej izotermy w programowaniu temp. wynosi 360°C. Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 mm z filmem < 3 µm, maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 320 i 340°C. Dla kolumn z grubymi filmami ≥ 3 µm maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 300 i 320°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
USP G27, G36. Niepolarna standardowa faza z dużym zakresem zastosowań. Podobne fazy: Permabond® SE-52 , SE-54, SE-52, DB-5, HP-5, SPB-5, CP-Sil 8, Rtx-5, 007-5, BP5, MDN-5, AT-5, ZB-5. Dla kolumn o śred. wewn. od 0,1 do 0,32 mm z filmem < 3 µm maksymalna temp. pracy izotermicznej wynosi 340°C, a maksymalna temp. krótkiej izotermy w programowaniu temp. wynosi 360°C. Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 mm z filmem < 3 µm, maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 320 i 340°C. Dla kolumn z grubymi filmami ≥ 3 µm maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 300 i 320°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 25 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.50 µm |
| Klasyfikacja USP: | G27, G36 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 320 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726523.25 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 340 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.53 mm |