Kolumny kapilarne, OPTIMA® 5 MS
Treść:
1
Numer produktu:
7080092
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, OPTIMA® 5 MS"
5% difenylo - 95% dimetylopolisiloksan.
Niepolarna faza z małym wpływem fazy stacjonarnej. Idealna do GC/MS i ECD przy analizie śladów. Doskonała obojętność względem związków zasadowych.
Podobne fazy: DB-5 MS, HP-5 MS, Ultra-2, Equity-5, CP-Sil 8 CB low bleed/MS, Rtx-5SIL-MS, Rtx-5 MS, 007-5 MS, BPX5, MDN-5S, AT-5 MS, VF-5 MS.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej : 340°C. Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 360°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
Niepolarna faza z małym wpływem fazy stacjonarnej. Idealna do GC/MS i ECD przy analizie śladów. Doskonała obojętność względem związków zasadowych.
Podobne fazy: DB-5 MS, HP-5 MS, Ultra-2, Equity-5, CP-Sil 8 CB low bleed/MS, Rtx-5SIL-MS, Rtx-5 MS, 007-5 MS, BPX5, MDN-5S, AT-5 MS, VF-5 MS.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej : 340°C. Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 360°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.25 µm |
| Klasyfikacja USP: | G27, G36 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 340 °C |
| Materiał kolumny: | Kwarc |
| Numer artykułu producenta: | 726220.30 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 360 °C |
| UNSPSC: | 41-11-57-11 |
| Ø wewnętrzna: | 0.25 mm |