Kolumny kapilarne OPTIMA® 5 MS Accent do GC
Treść:
1
Numer produktu:
4003009
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne OPTIMA® 5 MS Accent do GC"
Faza silarylenowa
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 340°C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 360°C.
Dla kolumn z warstwą filmu o grub. >5,5 µm temp. maks. w zakresie 320 i 340°C.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane septą i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
- O polarności podobnej do polarności fazy 5% difenylo - 95% dimetylopolisiloksanowej
- USP G27, G36
- Najniższy upływ fazy stacjonarnej, faza niepolarna, idealna do detektorów w postaci pułapki jonowej i kwadrupolowego MS
- Możliwe jest przemywanie rozpuszczalnikiem w celu usunięcia zanieczyszczeń
- Obszar zastosowań: analiza zanieczyszczeń środowiska, analiza śladów, metody EPA, pestycydy, PCB, analiza żywności i leków
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej: 340°C.
Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp.: 360°C.
Dla kolumn z warstwą filmu o grub. >5,5 µm temp. maks. w zakresie 320 i 340°C.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane septą i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.25 µm |
| Klasyfikacja USP: | G27, G36 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 320 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 725811.30 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 340 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.32 mm |