Kolumny kapilarne, OPTIMA® 1
Treść:
1
Numer produktu:
4003149
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, OPTIMA® 1"
100% dimetylopolisiloksan.
Faza niepolarna. Rozdzielanie składników wg temp. wrzenia. Kolumny z grubym filtrem ≥ 3 µm są szczególnie polecane do analizy rozpuszczalników. Fazy podobne: Permabond® SE-30, OV-1,DB-1, SE-30, HP-1, SPB-1, CP-Sil 5 CB, Rtx-1, 007-1, BP1, MDN-1, AT-1, ZB-1, OV-101. Dla kolumn o śred. wewn. 0,25 do 0,32 mm i z filmem < 3 µm, maksymalna temp. pracy izotermicznej wynosi 340°C, a maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp. może wynieść 360°C. Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 i z filmem < 3 µm, maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 320°C i 340°C. Dla kolumn z filmem ≥3 µm maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 300°C i 320°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
Faza niepolarna. Rozdzielanie składników wg temp. wrzenia. Kolumny z grubym filtrem ≥ 3 µm są szczególnie polecane do analizy rozpuszczalników. Fazy podobne: Permabond® SE-30, OV-1,DB-1, SE-30, HP-1, SPB-1, CP-Sil 5 CB, Rtx-1, 007-1, BP1, MDN-1, AT-1, ZB-1, OV-101. Dla kolumn o śred. wewn. 0,25 do 0,32 mm i z filmem < 3 µm, maksymalna temp. pracy izotermicznej wynosi 340°C, a maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp. może wynieść 360°C. Dla kolumn o śred. wewn. 0,53 i z filmem < 3 µm, maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 320°C i 340°C. Dla kolumn z filmem ≥3 µm maksymalne temp. wynoszą odpowiednio 300°C i 320°C.
Istnieje możliwość wykonania kolumn na życzenie klienta.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i dostarczana z certyfikatem oraz chromatogramem testowym, ale bez mocowań i uszczelek. Kolumny są zatapiane lub zamykane membraną i tak chronione przed wpływem powietrza.
Dodatkowo dostarczamy mieszaninę testową użytą do badania kolumny.
| Długość: | 25 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.50 µm |
| Klasyfikacja USP: | G1,G2,G38 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 320 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 726519.25 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 340 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.53 mm |