Kolumny kapilarne, OPTIMA® 1 MS Accent
Treść:
1
Numer produktu:
4003005
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne, OPTIMA® 1 MS Accent"
100 % dimetylopolisiloksan.
Faza niepolarna z ultramałym wypływem fazy stacjonarnej, idealna do detektorów w postaci pułapki jonowej i kwadrupolowego MS. Zwiększona wykrywalność dzięki niezwykle małemu poziomowi tła. Doskonała obojętność względem związków zasadowych. Możliwe jest przemywanie rozpuszczalnikiem w celu usunięcia zanieczyszczeń.
Obszary stosowania: analiza środowiska, analiza śladów, metody EPA, pestycydy, PCB, analiza żywności i leków.
Podobne fazy: Ultra-1, DB-1 MS, HP-1 MS, Rtx-1 MS, Equity™ 1, AT-1 MS, VF-1 MS, CP-Sil 5 CB MS.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej 340°C. Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp. 360°C.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i zaopatrzona w certyfikat. Końce kolumny są zatopione lub zamykane septą i w taki sposób chronione przed dostępem powietrza.
Dodatkowo do każdej kolumny dodajemy mieszaninę testową.
Faza niepolarna z ultramałym wypływem fazy stacjonarnej, idealna do detektorów w postaci pułapki jonowej i kwadrupolowego MS. Zwiększona wykrywalność dzięki niezwykle małemu poziomowi tła. Doskonała obojętność względem związków zasadowych. Możliwe jest przemywanie rozpuszczalnikiem w celu usunięcia zanieczyszczeń.
Obszary stosowania: analiza środowiska, analiza śladów, metody EPA, pestycydy, PCB, analiza żywności i leków.
Podobne fazy: Ultra-1, DB-1 MS, HP-1 MS, Rtx-1 MS, Equity™ 1, AT-1 MS, VF-1 MS, CP-Sil 5 CB MS.
Maksymalna temp. przy pracy izotermicznej 340°C. Maksymalna temp. krótkiej izotermy przy programowaniu temp. 360°C.
Każda kolumna jest indywidualnie badana i zaopatrzona w certyfikat. Końce kolumny są zatopione lub zamykane septą i w taki sposób chronione przed dostępem powietrza.
Dodatkowo do każdej kolumny dodajemy mieszaninę testową.
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.50 µm |
| Klasyfikacja USP: | G1,G2,G38 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 340 °C |
| Materiał kolumny: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 725807.30 |
| Polaryzacja: | Niepolarna |
| Program maksymalnej temperatury: | 360 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.32 mm |