Kolumny kapilarne HT8 / Fast PCB
Treść:
1
Numer produktu:
6233627
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne HT8 / Fast PCB"
8% Fenylo Polikarboksan-siloksan. Ultra wysokotemperaturowe kolumny do polichlorowanych związków bifenylu (PCB), aromatycznych związków nitropodstawionych, wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, pestycydów i herbicydów.
| Długość: | 10 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 0.10 µm |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 320 °C |
| Numer artykułu producenta: | 054690 |
| Program maksymalnej temperatury: | 350 °C |
| Typ: | Fast HT8-PCB |
| UNSPSC: | 41-12-17-09 |
| Ø wewnętrzna: | 0.10 mm |