Kolumny kapilarne GC BPX35
Treść:
1
Numer produktu:
4682444
Informacje dot. produktu "Kolumny kapilarne GC BPX35 "
35% siloksanu polisilfenowego. Odpowiedni zamiennik dla: DB-35, DB-35ms, Rtx-35, HP-35, HP-35MS, SPB-35, MDN-35.
- Bardzo małe krwawienie (ang. column bleeding)
- Obojętne
- Średnia polaryzacja
- Równoważne z fazą USP G42
- Wysoka temperatura
- Nadaje się do płukania rozpuszczalnikiem
| Długość: | 30 m |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 1.00 µm |
| Klasyfikacja USP: | G42 |
| Maksymalna temperatura izotermy: | 330 °C |
| Numer artykułu producenta: | 054737 |
| Polaryzacja: | Średniopolara |
| Program maksymalnej temperatury: | 360 °C |
| Ø wewnętrzna: | 0.53 mm |