Kolumny chromatograficzne ze spiekiem, z zaworem igłowym, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
6258036
Informacje dot. produktu "Kolumny chromatograficzne ze spiekiem, z zaworem igłowym, DURAN®"
Wykonane ze szkła DURAN®. Kolumny chromatograficzne ze spiekiem (porowatość 0), ze szlifem żeńskim NS i zaworem z PTFE.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Materiał: | Rura DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 05450802 |
| Pojemność nominalna: | 23 ml |
| Tuleja(e): | NS14/23 |
| Typ kranu: | Kurek z zaworem iglicowym |
| Wymiary (Ø x dł.): | 10 x 300 mm |
| Z kurkiem: | Tak |
| Ø: | 10 mm |