Kolumny chromatograficzne, szkło borokrzemowe, ze spiekiem
Treść:
1
Numer produktu:
6321075
Informacje dot. produktu "Kolumny chromatograficzne, szkło borokrzemowe, ze spiekiem"
Szlify NS zgodne z normą DIN 12242.
| Długość: | 600 mm |
|---|---|
| Materiał: | Borokrzemian |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 066.11.005 |
| Tuleja(e): | NS29/32 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 30 x 600 mm |
| Wzorzec: | DIN 12242 |
| Z kurkiem: | Tak |
| Ø: | 30 mm |
