Kolumny analityczne EC NUCLEOSIL® 100-5 C18 PAH, 5 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4002493
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEOSIL® 100-5 C18 PAH, 5 µm"
Faza oktadecylowa do analizy WWA.
Żel krzemionkowy NUCLEOSIL®, wielkość cząstek 5 µm, wielkość porów 100 Å; pokrycie polimerowe - USP L1. Faza ruchoma acetonitryl/woda 70:30. Wysokosprawna do gradientowego rozdzielania 16 WWA zgodnie z normą EPA.
Detekcja rozdzielonych WWA za pomocą UV DAD (od 250 do 280 nm) lub detekcji fluorescencyjnej przy różnych długościach fal wzbudzenia i emisji (acenaftylenu nie można analizować detektorem fluorescencyjnym).
Kolumny ochronne do kolumn EC NUCLEOSIL® 100-5 C18 PAH, 5 µm dostępne na życzenie.
Żel krzemionkowy NUCLEOSIL®, wielkość cząstek 5 µm, wielkość porów 100 Å; pokrycie polimerowe - USP L1. Faza ruchoma acetonitryl/woda 70:30. Wysokosprawna do gradientowego rozdzielania 16 WWA zgodnie z normą EPA.
Detekcja rozdzielonych WWA za pomocą UV DAD (od 250 do 280 nm) lub detekcji fluorescencyjnej przy różnych długościach fal wzbudzenia i emisji (acenaftylenu nie można analizować detektorem fluorescencyjnym).
Kolumny ochronne do kolumn EC NUCLEOSIL® 100-5 C18 PAH, 5 µm dostępne na życzenie.
| Długość: | 150 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L118 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 720923.30 |
| Objętość kolumny: | 1.05 ml |
| Stabilność pH: | 2 ... 8 |
| System separacji: | Faza odwrócona |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 5 µm |
| Ø wewnętrzna: | 3.0 mm |