Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® Sphinx RP, 1,8 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4004604
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® Sphinx RP, 1,8 µm"
Wysoka selektywność w wyniku pokrycia powierzchni dwufunkcjonalnymi grupami - USP L1 i USP L11. Wielkość porów 110 Å. Wysoka gęstość kowalencyjnie związanych silanów umożliwia otrzymywanie nieorganicznych pików. Szerokie możliwości opracowywania metod chromatograficznych. Trwałość przy pH 1-10. Odpowiednie do LC/MS za względu na mały upływ fazy stacjonarnej. Wysoka powtarzalność i jakość w wyniku dobrych procedur kontroli jakości. Zakres zastosowań: antybiotyki kuinolowe, sulfonamidy, ksantyny, podstawowe związki aromatyczne.
Rozmiar cząstek 1,8 µm, 15% C.
| Długość: | 50 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L1, L11 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 760822.40 |
| Objętość kolumny: | 0.62 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 10 |
| System separacji: | Faza odwrócona |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 1,8 µm |
| Zawartość węgla: | 15 % |
| Ø wewnętrzna: | 4.0 mm |