Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® C8 Gravity, 1,8 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4004565
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® C8 Gravity, 1,8 µm"
Fazy niepolarne o wysokiej gęstości pokrycia NUCLEODUR® C18 - C8 Gravity.
Dostępne w modyfikacji oktadecylowej (C18 - USP L1) i oktylowej (C8 - USP L7). Wielkość porów 110 Å.
Kolumny analityczne EC. Rozmiar czastek 1,8 µm, 11% C.
Dostępne w modyfikacji oktadecylowej (C18 - USP L1) i oktylowej (C8 - USP L7). Wielkość porów 110 Å.
- Idealne do opracowywania metod chromatograficznych
- Trwałe w zakresie pH 1-11
- Odpowiednie do LC/MS za względu na mały upływ fazy stacjonarnej
- Zalecane do różnych skomplikowanych rozdziałów analitycznych
- Dotychczas rozdzielane grupy związków: leki, np. przeciwbólowe, przeciwzapalne, antydepresyjne, herbicydy, fitofarmaceutyki, immunosupresanty
| Długość: | 30 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L7 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 760756.40 |
| Objętość kolumny: | 0.38 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 11 |
| System separacji: | Faza odwrócona |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 1,8 µm |
| Zawartość węgla: | 11 % |
| Ø wewnętrzna: | 4.0 mm |