Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® C18 Isis, 5 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4004505
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® C18 Isis, 5 µm"
Faza NUCLEODUR® C18 Isis z wysoką selektywnością steryczną.
Faza C18 ze specjalną polimerową, sieciowaną modyfikacją - USP L1
Wielkość porów 110 Å
Wysoka selektywność steryczna
Wyjątkowa dezaktywacja powierzchni
Odpowiednia do LC/MS ze względu na niski upływ fazy stacjonarnej
Stabilna w zakresie pH od 1 do 10
Szeroki zakres zastosowań: steroidy, (o,p,m-) podstawione związki aromatyczne, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach
Rozmiar cząstek 5 µm, 20% C.
Faza C18 ze specjalną polimerową, sieciowaną modyfikacją - USP L1
Wielkość porów 110 Å
Wysoka selektywność steryczna
Wyjątkowa dezaktywacja powierzchni
Odpowiednia do LC/MS ze względu na niski upływ fazy stacjonarnej
Stabilna w zakresie pH od 1 do 10
Szeroki zakres zastosowań: steroidy, (o,p,m-) podstawione związki aromatyczne, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach
| Długość: | 50 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L1 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 760410.20 |
| Objętość kolumny: | 0.15 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 10 |
| System separacji: | Faza odwrócona |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 5 µm |
| Zawartość węgla: | 20 % |
| Ø wewnętrzna: | 2.0 mm |