Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® 100-5 CN-RP, 5 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4004436
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® 100-5 CN-RP, 5 µm"
Faza NUCLEODUR® CN/CN-RP otrzymana z żelu krzemionkowego wysokiej czystości w wyniku jego modyfikacji grupami cyjanowymi.
Faza ruchoma acetonitryl, wielkość cząstek 5 µm.
- Wielkość porów 110 Å, - USP L10
- Kolumna do chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz
- Szeroki zakres uzyskiwania selektywności
- Inne charakterystyki retencji w porównaniu do faz C8 i C18
- Odporna na hydrolizę przy niskich wartościach pH, zakres roboczy pH 1-8
- Duża powtarzalność partii produkcyjnych
- Grupy związków dotychczas rozdzielane: antydepresanty trójpierścieniowe, steroidy, kwasy organiczne
| Długość: | 125 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L10 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 760153.40 |
| Objętość kolumny: | 1.56 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 8 |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 5 µm |
| Zawartość węgla: | 7.0 % |
| Ø wewnętrzna: | 4.0 mm |