Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® 100-3 C18 ec, 3 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4004375
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEODUR® 100-3 C18 ec, 3 µm"
Dostępne ze średnią gęstością modyfikacji oktadecylem (C18 - USP L1) i oktylem (C8 - USP L7). Wielkość porów 110 Å, wielkość cząstek 3 µm i 5 µm; na żądanie, do celów preparatywnych dostępna wielkość cząstek 7 µm, 10 µm, 12 µm, 16 µm, 20 µm, 30 µm i 50 µm. Do codziennych, rutynowych analiz oraz do chromatografii preparatywnej. Trwałe w zakresie pH 1 - 9. Zawartość węgla 17,5 % dla C18 i 10,5 % dla C8. Wysoka powtarzalność poszczególnych partii produkcyjnych. Do standardowych, rutynowych zastosowań w odwróconym układzie faz.
Faza oktadecylowa, 17,5 %, rozmiar cząstek 3 µm.
| Długość: | 50 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Acetonitryl/woda |
| Klasyfikacja USP: | L1 |
| Końcówka: | Tak |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 760050.20 |
| Objętość kolumny: | 0.15 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 9 |
| System separacji: | Faza odwrócona |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 3 µm |
| Zawartość węgla: | 17.5 % |
| Ø wewnętrzna: | 2.0 mm |