Kolumny analityczne EC NUCLEOCEL DELTA S, 5 µm
Treść:
1
Numer produktu:
4002445
Informacje dot. produktu "Kolumny analityczne EC NUCLEOCEL DELTA S, 5 µm"
NUCLEOCEL DELTA do rozdzielania enancjomerów, na bazie pochodnych celulozy.
Materiał wyjściowy - żel krzemionkowy,
selektor chiralny-(3,5-dimetylofenylokarbaminian celulozy) - USP L40
Podobne fazy: Chiralcel® OD, Kromasil®, CelluCoat®-8, Eurocel® 01.
Typ wysokorozdzielczy (S) z cząstkami 5 µm umożliwia użycie krótkich kolumn (150 mm) i uzyskiwanie rozdziałów w krótkim czasie, stabilność ciśnienia do ~ 150 bar (2000 psi).
Zalecane zastosowania: związki aktywne farmaceutycznie, zanieczyszczenia chiralne (np. herbicydy, PCB), związki chiralne w żywności (barwniki, środki konserwujące), katalizatory chiralne i związki bioorganiczne.
NUCLEOCEL DELTA do chromatografii w normalnym układzie faz:
Faza ruchoma: n-heptan - propanol-2 (90:10, v/v), rozmiar cząstek 5 µm.
Materiał wyjściowy - żel krzemionkowy,
selektor chiralny-(3,5-dimetylofenylokarbaminian celulozy) - USP L40
Podobne fazy: Chiralcel® OD, Kromasil®, CelluCoat®-8, Eurocel® 01.
Typ wysokorozdzielczy (S) z cząstkami 5 µm umożliwia użycie krótkich kolumn (150 mm) i uzyskiwanie rozdziałów w krótkim czasie, stabilność ciśnienia do ~ 150 bar (2000 psi).
Zalecane zastosowania: związki aktywne farmaceutycznie, zanieczyszczenia chiralne (np. herbicydy, PCB), związki chiralne w żywności (barwniki, środki konserwujące), katalizatory chiralne i związki bioorganiczne.
Faza ruchoma: n-heptan - propanol-2 (90:10, v/v), rozmiar cząstek 5 µm.
| Długość: | 250 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | n-heptan/2-propanol |
| Klasyfikacja USP: | L40 |
| Końcówka: | Nie |
| Maks. odporność na temperaturę: | 40 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 720445.46 |
| Objętość kolumny: | 4.15 ml |
| Stabilność pH: | 1 ... 9 |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Wielkość cząstek: | 5 µm |
| Ø wewnętrzna: | 4.6 mm |