Kolumny NUCLEOGEL® SUGAR 810 Ca
Treść:
1
Numer produktu:
4002274
Informacje dot. produktu "Kolumny NUCLEOGEL® SUGAR 810 Ca"
Sulfonowane żywice polistyren / diwinylobenzen w różnych postaciach jonowych.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
Kolumny typu Valco. Rozdział mono-, di- i oligosasacharydów - USP L19. Faza ruchoma: woda.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Woda demineralizowana |
| Klasyfikacja USP: | L19 |
| Końcówka: | Nie |
| Maks. odporność na temperaturę: | 90 °C |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 719570 |
| Objętość kolumny: | 14.3 ml |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Ø wewnętrzna: | 7.8 mm |