Kolorymetry, Lovibond® serii PFXi
Treść:
1
Numer produktu:
9947286
Informacje dot. produktu "Kolorymetry, Lovibond® serii PFXi"
Spektrofotometryczne kolorymetry PFXi przeznaczone do analizy barwy w cieczach. Wyposażone w technologię RCMSi (Remote Calibration & Maintenance Service via Internet), umożliwiającą użytkownikom czerpanie korzyści ze zdalnej kalibracji i serwisu poprzez Internet - eliminując koszty i opóźnienia wynikające z zamawiania specjalistycznego serwisu i kosztownych standardów. Kolorymetry PFXi dostarczane są z pełnym zakresem skali barwnych dedykowanych do różnych rynków w tym: petrochemicznego, olejów spożywczych, farmaceutycznego, browarnictwa i bartnictwa. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie rozszerzyć zdalnie skalę. Każdy PFXi dostarczany jest z oprogramowaniem do analizy kolorów (dostarczane z przewodami LAN i USB), kuwetą ze szkła optycznego, certyfikowanym szklanym filtrem kalibracyjnym, zapasową lampą i instrukcją użytkownika. Modele serii PFXi-880 i -995 dostępne są opcjonalnie ze zintegrowanym modułem podgrzewającym (niedostępne w modelach PFXi-195). Funkcja ta jest dedykowana dla użytkowników pracujących z próbkami tłuszczy i wosków, gdzie temperatura musi być utrzymywana na stałym poziomie +10°C ponad temperaturę mętnienia.
Oznaczanie wartości CIE i odczyt danych spektralnych (absorbancja i transmitancja w zakresie 420-710 nm) są standardowo możliwe we wszystkich wymienionych poniżej urządzeniach.
Oznaczanie wartości CIE i odczyt danych spektralnych (absorbancja i transmitancja w zakresie 420-710 nm) są standardowo możliwe we wszystkich wymienionych poniżej urządzeniach.
| Colour scale: | Lovibond﹤sup﹥®﹤/sup﹥ RYBN, AOCS-Tintometer﹤sup﹥®﹤/sup﹥, Gardner, Saybolt, Kreiss, Hess-Ives, Hunter Lab, Iodine colour, Pt-Co/Hazen/APHA |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość fali: | 420 ... 710 nm |
| Długość ścieżki: | 0,1 ... 153 mm |
| Głębokość: | 195 mm |
| Lampa: | Wolfram-halogen |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 1379951 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 515 mm |
| Typ: | PFXi-995 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Widmowa szerokość pasma: | 10 nm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 515 x 195 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |