Kolorymetr kieszonkowy DR300
Treść:
1
Numer produktu:
6311898
Informacje dot. produktu "Kolorymetr kieszonkowy DR300"
Przenośny, jednoparametrowy miernik ręczny do analizy wody na miejscu. Opcjonalna łączność Bluetooth® umożliwia bezpieczną transmisję danych pomiarowych do Claros.
Zakres dostawy: Kolorymetr kieszonkowy, futerał, baterie, kuwety na próbki, instrukcja obsługi
Odczynniki nie wchodzą w zakres dostawy. Prosimy je zamawiać osobno.
- Wyświetlacz LCD z podświetleniem
- Pamięć na 50 pomiarów
- Zasilanie bateryjne dla maksymalnie 5000 testów
- Solidna konstrukcja
Zakres dostawy: Kolorymetr kieszonkowy, futerał, baterie, kuwety na próbki, instrukcja obsługi
Odczynniki nie wchodzą w zakres dostawy. Prosimy je zamawiać osobno.
| Detektor: | Fotodioda krzemowa |
| Absorbancja: | 0 ... 2.5 Abs |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 69 x 157 x 34 mm |
| Ciężar: | 0,25 kg |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP67 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 0.25 kg |
| Długość fali: | 528 ±2 nm |
| Fotometryczny zakres pomiarowy: | 0 ... 2.5 E |
| Głębokość: | 157 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | LPV445.99.00110 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 69 mm |
| Typ: | DR300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 69 x 157 x 34 mm |
| Wysokość: | 34 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.02 ... 2.0 mg/l Cl﹤sub﹥2﹤/sub﹥ (Free chlorine, total chlorine), 0.1 ... 8.0 mg/l Cl﹤sub﹥2﹤/sub﹥ (Free chlorine, total chlorine) |