Kolby stojące LLG ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
4686124
Informacje dot. produktu "Kolby stojące LLG ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3"
Z płaskim dnem i standardowym szlifem. Biała podziałka i napis. Zgodnie z DIN EN ISO 4797.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686124 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 131 x 187 mm |
| Wysokość: | 187 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4797 |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 131 mm |