Kolby próżniowe, ze szlifem bocznym, kształt Erlenmeyera, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9051254
Informacje dot. produktu "Kolby próżniowe, ze szlifem bocznym, kształt Erlenmeyera, DURAN®"
Zgodne z normami DIN 12476 i ISO 6556. Kształt Erlenmeyera. Grubościenne, do użytku próżniowego. Ze szlifem żeńskim 17,5/26 do podłączenia węża próżniowego o śred. zewn. od 15 do 18 mm. Kolby próżniowe całkowicie spełniają wymagania Niemieckiej Ustawy Bezpieczeństwa Sprzętu Laboratoryjnego.
| Kształt (butelki ssące): | Kształt Erlenmeyera |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 211835407 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Połączenie: | NS |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 230 mm |
| Ø: | 135 mm |
| Ø szyi: | 45 mm |