Kolby próżniowe, kształt butli, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9051458
Informacje dot. produktu "Kolby próżniowe, kształt butli, DURAN®"
Zgodne z normami DIN 12476 i ISO 6556. Z przyłączem do węża z PP, oliwką i silikonową uszczelką (VMQ). Grubościenne, do użytku próżniowego. Kolby próżniowe całkowicie spełniają wymagania Niemieckiej Ustawy Bezpieczeństwa Sprzętu Laboratoryjnego (German Equipment Safety Law).
| Kształt (butelki ssące): | Kształt butelki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 211948658 |
| Pojemność nominalna: | 10000 ml |
| Połączenie: | PBT oliwka |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 420 mm |
| Ø: | 240 mm |
| Ø szyi: | 70 mm |