Kolby pomiarowe, PFA, klasa A, z nakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9276922
Informacje dot. produktu "Kolby pomiarowe, PFA, klasa A, z nakrętką"
Wysoce przezroczyste. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Tolerancja objętości zgodna z klasą A, wg normy DIN EN ISO 1042. Z nakrętką z PFA, zapewniającą ochronę przed zanieczyszczeniem. Wysoka odporność chemiczna pozwala na pracę z silnymi utleniaczami, stężonymi kwasami i zasadami, węglowodorami i ketonami. Z naniesionym laserowo numerem parii i certyfikatem serii. Sterylizacja
w autoklawie (121°C) nie powoduje trwałej utraty tolerancji. W celu ochrony napisów i oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze do 60°C.
Zalety PFA
w autoklawie (121°C) nie powoduje trwałej utraty tolerancji. W celu ochrony napisów i oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze do 60°C.
Zalety PFA
- Możliwość długiego przechowywania materiałów referencyjnych o niskich stężeniach
- Brak efektu pamięci
- Praktycznie brak ryzyka zanieczyszczenia przy zmianie zawartości dzięki wyjątkowo hydrofobowej, antyadhezyjnej, gładkiej powierzchni
- Wysoka stabilność termiczna od -200°C do +260°C
- Chemicznie obojętne względem niemal wszystkich substancji chemicznych
- Wysoka przezroczystość i stabilność wymiarów, idealnie nadaje się jako naczynie wolumetryczne
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Wytworzone z najczystszych surowców
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 18 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | 107397 |
| Odporność na temperaturę: | -200 ... 260 °C |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Tolerancja: | 0,10 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 1042 |