Kolby pomiarowe, PFA, klasa A, z nakręcaną zakrywką
Treść:
1
Numer produktu:
4000072
Informacje dot. produktu "Kolby pomiarowe, PFA, klasa A, z nakręcaną zakrywką"
PFA. Tolerancja objętości zgodna z klasą A, wg normy DIN EN ISO 5215. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Nakręcana zakrywka z PFA, ze zintegrowanym pierścieniem uszczelniającym. Łatwe do mycia. Sterylizacja w autoklawie (121°C) nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji! W celu ochrony napisów i oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze do 60°C. Certyfikat serii dostępny na stronie producenta.
Wysokość mierzona bez nakręcanej zakrywki.
Wysokość mierzona bez nakręcanej zakrywki.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 25 |
| Klasa dokładności: | A |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | 36248 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Tolerancja: | ±0.15 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 222 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 5215 |
| Zamknięcie materiałowe: | PFA |