Kolby płaskodenne, Pyrex®, szeroka szyjka
Treść:
10
Numer produktu:
9014023
Informacje dot. produktu "Kolby płaskodenne, Pyrex®, szeroka szyjka"
- Zgodne z normą ISO 24450
- Szeroka szyjka ułatwia dodawanie składników sypkich
- Płaskodenne, odpowiednie do stosowania na płytach grzejnych
- Wykonane ze szkła borokrzemianowego Pyrex® zapewniającego doskonałą odporność termiczną
- Doskonała odporność chemiczna w aplikacjach wymagających wysokiej czystości.
| Numer artykułu producenta: | 1080/08D |
|---|---|
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 84 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Wzorzec: | ISO 24450 |
| Ø: | 84 mm |
| Ø szyi: | 47 mm |