Kolby płaskodenne, DURAN®, wąska szyja
Treść:
1
Numer produktu:
9141617
Informacje dot. produktu "Kolby płaskodenne, DURAN®, wąska szyja"
Jednolity rozkład grubości ścianek sprawia, że te zlewki są idealne do zastosowań grzewczych. Płaska podstawa umożliwia odstawienie kolby bez pierścienia podtrzymującego. Kolby o średnicy szyi 65 mm mają wzmocnione obrzeże.
- DIN ISO 1773
- Ze wzmocnionym obrzeżem
- Szkło typu I / szkło neutralne zgodnie z USP, EP i JP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 217111708 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 51 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 1773 |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 51 mm |
| Ø szyi: | 26 mm |