Kolby okrągłodenne ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
4686126
Informacje dot. produktu "Kolby okrągłodenne ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3, LLG"
Ze standardowym szlifem i białym napisem. Zgodnie z DIN EN ISO 4797.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba szyi: | 1 |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686126 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4797 |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø zewnętrzna: | 51 mm |