Kolby okrągłodenne, Pyrex®, wąska szyja
Treść:
10
Numer produktu:
9014028
Informacje dot. produktu "Kolby okrągłodenne, Pyrex®, wąska szyja"
- Zgodne z normą ISO 1773
- Wykonane ze szkła borokrzemowego Pyrex® zapewniającego doskonałą odporność termiczną i chemiczną
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba szyi: | 1 |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1100/18D |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 175 mm |
| Wzorzec: | ISO 1773 |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 105 mm |
| Ø szyi: | 30 mm |