Kolby destylacyjne Engler'a, DURAN®, ze szlifem NS
Treść:
1
Numer produktu:
6281838
Informacje dot. produktu "Kolby destylacyjne Engler'a, DURAN®, ze szlifem NS"
Jednolita grubość ścianek sprawia, że kolby są odpowiednie do aplikacji wymagających ogrzewania i destylacji. Obie kolby wyprodukowano z odpornego na hydrolizę szkła borokrzemowego 3.3, zdefiniowanego jako Typ I, Klasa A w Specyfikacji ASTM E 438.
- ASTM D86
- DIN EN ISO 3405
| Długość ramienia bocznego: | 100 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 246542805 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS19/26 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 69 x 215 mm |
| Wysokość: | 215 mm |
| Ø: | 69 mm |
| Ø ramienia bocznego: | 7 mm |