Kolby Erlenmeyera ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
4686106
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyera ze standardowym szlifem, szkło borokrzemowe 3.3, LLG"
Idealne do mieszania cieczy. Ze standardowym szlifem i białą podziałką. Zgodnie z DIN EN ISO 4797.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686106 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4797 |
| Ø dna: | 51 mm |