Kolby Erlenmeyera z wąską szyją, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
10
Numer produktu:
4714220
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyera z wąską szyją, szkło borokrzemowe 3.3"
- Z wywiniętym obrzeżem i podziałką
- DIN ISO 1773
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 92736 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 145 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 1773 |
| Ø dna: | 85 mm |
| Ø szyi: | 34 mm |