Kolby Erlenmeyera, Pyrex® heavy duty, szeroka szyjka
Treść:
1
Numer produktu:
6253885
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyera, Pyrex® heavy duty, szeroka szyjka"
- Większa odporność mechaniczna niż standardowych kolb Erlenmeyera
- Wzmocnione obrzeża i zwiększona odporność na uderzenie
- Wykonane ze szkła borokrzemianowego Pyrex®
- Z białą podziałką i miejscem na opisy
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 5100-2L |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 157 mm |
| Ø dna: | 282 mm |
| Ø szyi: | 63 mm |