Kolby Erlenmeyer'a, szkło borokrzemowe 3.3, wąska szyja
Treść:
6
Numer produktu:
6270160
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a, szkło borokrzemowe 3.3, wąska szyja"
Z polem na opis.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 632411119952 |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 310 mm |
| Ø dna: | 187 mm |
| Ø szyi: | 50 mm |