Kolby Erlenmeyer'a, szkło borokrzemowe 3.3, szeroka szyjka
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
10
Numer produktu:
9141186
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a, szkło borokrzemowe 3.3, szeroka szyjka"
- DIN ISO 24450
- Z podziałką i wywiniętym obrzeżem
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 94306001 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 69 mm |
| Ø dna: | 41 mm |
| Ø szyi: | 31 mm |