Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, wąska szyja
Treść:
1
Numer produktu:
6234510
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, wąska szyja"
DIN ISO 1773. Z orientacyjną podziałką i wywiniętym obrzeżem. Od 50 ml z kodem identyfikacyjnym (identyfikacja partii), certyfikat dostępny przez internet. Kolby Erlenmeyera ze względu na swój stożkowy kształt dobrze nadają się do mieszania. Równomierny rozkład grubości ścianek sprawia, że są idealne do zastosowań grzewczych. Szkło Typ I / szkło neutralne zgodnie z USP, EP i JP. Autoklawowalne.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 219902702 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 118 mm |
| Ø dna: | 74 mm |
| Ø szyi: | 28 mm |