Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, szeroka szyjka
Treść:
1
Numer produktu:
9141154
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, szeroka szyjka"
Zgodne z normą DIN EN ISO 24450. Jednorodna grubość ścianek. Z podziałką i wywiniętym obrzeżem. Z nadrukowanym numerem serii - certyfikat dostępny na stronie internetowej producenta. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Można sterylizować w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 212265407 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 220 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 24450 |
| Ø dna: | 131 mm |
| Ø szyi: | 50 mm |